Hoe start je een Food Truck-bedrijf in 9 stappen

Een voedselwagen is een mobiel bedrijfsconcept waar een groot voertuig is uitgerust met een keuken om voedsel te koken en te serveren. Een succesvolle foodtruck kan jaarlijks meer dan $ 500.000 aan inkomsten binnenhalen. Opstartkosten kunnen uiteenlopen van $ 40.000 tot een paar honderdduizend dollar.

Sommigen gaan de food truck business binnen met de misvatting dat het runnen van een foodtruck veel gemakkelijker is dan het runnen van een full-service restaurant, alleen om erachter te komen dat deze industrie op zijn eigen manier even veeleisend is. Verwacht een flinke hoeveelheid papierwerk en wettelijke beperkingen, werk dat evenveel is als een chef-kok en vrachtwagenmonteur, en lange dagen van pendelbussen tussen het kopen van benodigdheden, koken en het omgaan met backoffice-werk dat bij een klein bedrijf hoort.

Maar met het juiste plan vooraf kunt u zich met succes aansluiten bij de snelgroeiende markt voor voedselvrachtwagens van miljarden dollar. In dit artikel laten we u zien hoe u een foodtruck start in 9 stappen.

Onderdeel van het runnen van een succesvolle foodtruck is het snel bedienen van bestellingen en het laten betalen van klanten zoals ze willen. Met Square kun je gemakkelijk creditcardbetalingen doen met een smartphone of tablet en contant geld accepteren met een eenvoudige geldkist. Het enige dat u betaalt, is een vast bedrag voor het verwerken van creditcardkosten, zonder maandelijkse, setup- of annuleringskosten. Square biedt een gratis mobiele kaartlezer wanneer u een gratis account start.

Restaurant MBA zet het faalpercentage van food truck bedrijven op 60 procent in 3 jaar. Een onsje voorkomen zou de beslissende factor kunnen zijn tussen de sterren van de foodtruck en degenen die hun trucks in een paar jaar op eBay verkopen. Hier zijn enkele belangrijke dingen die u moet onderzoeken voordat u aan de slag gaat om uw kansen op succes te vergroten.

Beschikbare ruimtes

U kunt meer mobiliteit hebben met een foodtruck, maar net als bij gewone restaurants is de locatie een grote factor. De meeste foodtrucks hebben een go-to-spot waar klanten ze met enige regelmaat en voorspelbaarheid kunnen vinden. Sommige plekken kun je een paar uur parkeren. Andere plekken worden gerund door collectoren van foodtrucks die een vergoeding vragen op basis van een percentage van de inkomsten. Sommige plekken zijn drukker dan andere. Je moet een gevoel van beschikbaarheid, voetverkeer, vraag naar voedsel voor voedsel, vergoedingen en regels voor doelruimtes hebben. Dit moet in uw bedrijfsplan worden verwerkt.

We bespreken meer over het onderzoeken van beschikbare ruimtes in stap 7 hieronder.

Wedstrijd

Je wilt niet de derde falafel-truck in je doelgebied zijn. Zodra u ruimtes hebt gescout en beslist over uw doelkeuken en -concept, moet u ervoor zorgen dat deze nieuw genoeg is om klanten te trekken. Het is ook goed om na te denken over dingen die u kunt kopiëren van vrachtwagens die succesvol zijn in uw regio.

Het kan tijd kosten voor voldoende mensen om uw foodtruck te ontdekken voordat u een gestage winst gaat maken. Verspreid het woord sneller door ansichtkaarten te versturen met een gratis special of een promotie die nieuwsgierige en hongerige klanten op jouw manier zal brengen. Opportunity Knocks biedt betaalbare, gerichte mailinglijsten op basis van de demografie, levensstijlen, persoonlijke interesses en koopgedrag van uw potentiële klanten. Maak mooie promotiekaarten en mail ze dezelfde dag nog. Klik hier om 1.000 gratis briefkaarten te krijgen wanneer u twee opeenvolgende gerichte mailings bestelt.

Bezoek Opportunity Knocks

Lokale en nationale voorschriften

U zult het proces van het verkrijgen van vergunningen en licenties toch moeten doorlopen, maar de beschikbaarheid en de moeilijkheid om aan de voorschriften te voldoen, kunnen van invloed zijn op uw beslissing. Philadelphia is bijvoorbeeld erg voedselvriendelijk, maar in Boston moet je voor bepaalde locaties een jaarlijkse loterij winnen.

We bespreken meer over het onderzoeken van uw lokale en nationale voorschriften in stap 7.

Catering-opties

Foodtrucks draaien op smalle marges, vooral aan het begin. De meest succesvolle food truck-concepten vullen de omzet aan met catering op evenementen. U moet boekingsbedrijven, zoals Platterz of Roaming Hunger, en algemene beschikbaarheid onderzoeken om uw investering op dit front te benutten.

Mike Dimmitt van Garlicscapes Food Truck zegt:

"Boeken, boeken en boeken. De mogelijkheid om de juiste evenementen te boeken, is het belangrijkste stuk naar deze puzzel met de "foodtruck". Toen we begonnen, dacht ik "als we heerlijk eten hebben, zullen ze komen". Dat is waar, maar als je op een bunk-evenement zit omdat je verkeerd hebt geboekt, heb je pech. '

Voor meer informatie heeft de National Restaurant Association een artikel over het bouwen van een cateringbedrijf.

Waarom Food Trucks falen

Een gewaarschuwd iemand telt voor twee. Moeilijkheden kunnen variëren van saaie concepten, strenge voorschriften, slechte bevoorradingskeuzes, uitval van vrachtwagens, slechte marketing, enz. Je moet de meest voorkomende redenen onderzoeken waarom voedselvrachtwagens falen. De grote categorieën zijn onder meer:

  • Moeilijke voorschriften ontworpen om traditionele restaurants te beschermen
  • Slechte operationele en financiële planning
  • Onderschat het dagelijkse aantal benodigde uren
  • Je truck niet naar de juiste evenementen brengen
  • Slechte keuze van foodtruck
  • Niet begrijpen hoe belangrijk goede marketing is

Jennifer Lewis,Oprichter van Small Food Business, legt uit wat eigenaren van nieuwe foodtrucks vaak over het hoofd zien:

"Als je nog niet eerder in de foodtruckindustrie hebt gewerkt, is er vaak deze misvatting die je de hele dag kunt doorbrengen om het voedsel te maken waar je van houdt en het aan mensen te serveren - klinkt als leuk! De realiteit is dat het runnen van een foodtruck betekent dat je het grootste deel van de dag in een zeer fysiek beroep op je voeten zult doorbrengen. Dit is geen carrièrepad voor mensen die niet graag hun handen vuil willen maken of niet het zware werk willen doen - letterlijk! - in hun bedrijf. Je staat op, bedekt met zweet en helemaal uitgeput - en dan moet je terug naar je keuken om je afwas te doen, de truck schoon te maken en je boekhouding en marketing te doen. De uren kunnen erg lang zijn, maar als dit is waar je passie ligt, is het zo de moeite waard. "

Het kiezen van een foodtruckconcept wordt beïnvloed door uw interesses en persoonlijke ervaring. Het concept dat u kiest, wordt weerspiegeld in uw logo, uw vrachtwagenontwerp, uw menu en uw prijzen. Dit is een cruciale stap. Je hebt iets nodig dat kwaliteitsvoedsel oproept en dat opwindend genoeg is om te concurreren met andere foodtrucks.

Een boeiend logo kan een enorm verschil maken in de vraag of mensen naar uw truck stappen of direct voorbij komen. Daarom wilt u zo'n belangrijk onderdeel van uw marketing in handen leggen van brandingexperts. DesignBro biedt met de hand geselecteerde professionele ontwerpers die tot 10 unieke logo-concepten voor uw truck kunnen maken. Klik hier om voorbeelden te bekijken en ontwerpers vandaag nog aan uw logo te laten werken.

Bezoek DesignBro

Hier zijn een paar concepten en enkele van de meest succesvolle foodtrucks in die categorie:

Etnisch fusieconcept

Etnisch fusionvoedsel wordt steeds populairder. Dit concept is gericht op het combineren van twee verschillende etnische gerechten tot gerechten die een breder publiek aanspreken.

Kogi Korean Mexican Fusion Cuisine
Bron: Kogi

Organisch / gezondheidsvoedselconcept

Mensen zijn zich nu meer bewust van persoonlijke gezondheid en algeheel welzijn, en daarom is er een gestage opkomst van bedrijven in de foodtruck die biologische en gezondere opties op hun menu aanbieden. Als u overweegt om deze route te gaan gebruiken, vergeet dan niet om uw gerechten interessant te houden om zelfs de niet-gezonde buffs te verleiden om uw eten te proberen.

Blenders en Bowls Organische Acai Bowls
Bron: huffingtonpost.com

Gastronomische sandwiches

Wie houdt er niet van gastronomische sandwiches? Maar om op te vallen met dit concept, moet u out of the box denken, want er zijn al een aantal foodtrucks met hetzelfde thema. Om op te vallen, moet je bedenken of je het broodjesconcept kunt combineren met een ander concept (bijvoorbeeld een etnische keuken die als sandwich wordt geserveerd).

FUKUBURGER Japanse beïnvloede hamburgers
Bron: FUKUBURGER

Pizza Food Truck

Je kunt niet fout gaan met pizza. Maar serveren op een manier die uniek is voor uw stijl, is wat uw foodtruck gedenkwaardig en het wachten waard maakt. Probeer een pizza-foodtruckconcept te bedenken waarmee je een breder publiek aanspreekt. Kunt u bijvoorbeeld een ander recept voor pizzadeeg proberen? Interessante toppings?

Stoked Pizza Woodfired Pizza Truck
Bron: 2lunchcrew.com

Regionaal keukenconcept

Kom je uit een stad of staat die bekend staat om een ​​bepaald voedsel? U kunt uw foodtruck gebruiken om meer plaatsen en meer klanten te krijgen! U kunt bijvoorbeeld bagels uit New York naar Californië of Southern Soul Food naar de oostkust brengen.

Neven Maine Lobster in Californië
Bron: CNBC

Klanten zijn dol op foodtrucks voor de kans iets nieuws en anders te proberen. Dus welk concept u ook kiest, het doel is om op te vallen en te blijven innoveren. Dit artikel heeft aanvullende ideeën voor concepten voor voedseltransporten.

Kies een naam voor uw foodtruck

Voordat ze uw eten hebben geproefd, zien uw klanten de naam van uw foodtruck. Het moet iets gedenkwaardigs, interessants en GROOTs zijn!

Onze gids over het benoemen van een bedrijf geeft een uitgebreid overzicht, maar hier zijn enkele tips om een ​​goede naam voor uw foodtruck te kiezen:

  • Zorg ervoor dat de naam van uw foodtruck uniek is. U riskeert een handelsmerk te schenden als er een ander restaurant of een foodtruck met dezelfde naam is. U kunt de gratis USPTO online zoekfunctie gebruiken of een online juridische dienst gebruiken.
  • Maak de bedrijfsnaam van uw levensmiddelenwagen beschrijvend voor uw eten, thema en concept, zodat uw potentiële klanten meteen weten wat ze kunnen verwachten.
  • Maak de naam gedenkwaardig en gemakkelijk uit te spreken. Dit is vooral belangrijk voor foodtrucks omdat ze voor een groot deel van hun activiteiten afhankelijk zijn van mond-tot-mondreclame. Vermijd lange, verwarrende namen - 4 woorden of minder is een goede vuistregel voor de naam van uw foodtruck.
  • Kies een naam die leuk en trendy is en kan nog steeds van toepassing zijn als u uw bedrijf uitbreidt naar een meer traditioneel restaurant.

Taco Nazo is aanstekelijk en gemakkelijk uit te spreken met woorden die bijna rijmen
Bron: www.columbusunderground.com

De naam van deze foodtruck, Some'Thing Fishy, ​​is leuk en kan gemakkelijk worden aangepast aan elk eetconcept met een visthema
Bron: www.chesterraceweek.com

De naam van deze foodtruck is kort en krachtig en beschrijft precies wat deze voor klanten betekent
Bron: forward.com

Net als elk ander bedrijf heeft uw foodtruck een goed voorbereid bedrijfsplan nodig als u wilt dat het succes heeft. Dit zal dienen als basis voor hoe u uw bedrijf ziet starten, rennen en groeien.

Voeg segmenten toe van een traditioneel businessplan dat geschikt is voor uw foodtruckactiviteiten, zoals:

  • Bedrijfsomschrijving - beschrijf de truckindustrie in uw regio, de huidige vooruitzichten en toekomstige mogelijkheden, uw concept, thema en andere markten en industrieën die uw bedrijf rechtstreeks kunnen beïnvloeden
  • Marktanalyse - moet het identificeren van markttendensen in de levensmiddelenindustrie, uw doelmarkt en analyse van concurrenten omvatten. Zijn er bijvoorbeeld foodtrucks in uw omgeving die hetzelfde soort voedsel verkopen, of traditionele restaurants met hetzelfde klantenbestand?
  • Organisatie en management - in dit gedeelte wordt uitgelegd hoe u van plan bent om uw bedrijf te runnen. Het omvat standaard operationele procedures, personeel en verantwoordelijkheden
  • Productlijn - detailleert uw menu, ingrediënten en procedures, evenals de kosten van het bereiden van het eten en hoeveel u van plan bent het te verkopen.
  • Marketingplan - moet details bevatten over de manier waarop u van plan bent om uw foodtruckbedrijf op de markt te brengen. Belangrijke marketingkanalen voor foodtrucks zijn mond-tot-mondreclame, influencer marketing en social media marketing.
  • Financieringsaanvraag en voorstel - in dit gedeelte moet worden vermeld hoeveel geld u nodig heeft om uw foodtruck te starten en hoe u precies wilt dat deze wordt gefinancierd. Als u een zakelijke lening aanvraagt, geeft u aan hoeveel geld u moet lenen.
  • Financiele projecties - dit is een uitsplitsing van uw verwachte uitgaven en winsten en verliezen voor uw eerste 3 jaar.

Zorg er bij het opstellen van uw bedrijfsplan voor dat u alle details invult. Vermeld bijvoorbeeld uw marketingstrategie en leg uit hoe elke doelgroep uw doelgroep bereikt. Vermeld uw productlijn met alle voedselartikelen, hoe u van plan bent om het te beschrijven, de ingrediënten, hoe u het kunt maken en tegen welke prijs u van plan bent het te verkopen.

Kenneth Danko van Devilicious Food Truck zegt:

"We hebben geleerd dat deze industrie afhankelijk is van de medewerking van andere eigenaren van levensmiddelenvipwagens, lokale bedrijven en leveranciers. Er is meer aan de achterkant van het bedrijf dat we niet wisten voordat we het opstartten. Er is netwerken, het vinden van betrouwbare leveranciers en voedselbereiding, veel voedselbereiding. Eigenlijk is het bezit van een foodtruck jouw leven. '

Businessplan-software maakt het gemakkelijk om alle fijne details in uw bedrijfsplan op te nemen.

Een menubord dat aan de zijkant van uw truck is bevestigd, is de beste manier om uw eten te etaleren. De lay-out en het ontwerp moeten uw merk en thema weerspiegelen. Het moet een impact creëren om het voor uw klanten gedenkwaardig te maken.

Hier zijn enkele handige tips bij het bedenken van het menuraad van uw foodtruck:

  • Zorg ervoor dat het ontwerp van je menubord goed past bij het ontwerp van je truck (een met de hand geschreven krijtbordmenu werkt vaak goed, zoals te zien is in de onderstaande afbeelding, vooral als je je menu regelmatig verandert of objecten snel uitverkocht hebt).
  • Uw menuraad moet gemakkelijk te lezen en te begrijpen zijn
  • De tekst moet een goed contrast hebben met de achtergrond
  • De voedselbeschrijving moet kort en eenvoudig zijn, gebruik bijvoeglijke naamwoorden indien mogelijk
  • Zorg ervoor dat je je bestsellers, nieuwe items en je specials markeert
  • Als u een groot menubord gebruikt, voeg dan foto's toe van uw gerechten om uw klanten te helpen een beslissing te nemen, vooral als ze lang moeten wachten in de rij om te bestellen.
  • Overweeg, indien mogelijk, het dollarteken niet te gebruiken, omdat dit ertoe leidt dat klanten zich concentreren op de kosten en niet op hoe goed u uw eten beschrijft

Menuraad op de voedseltruck van New York
Bron: ZenCarpentry.nyc

Het starten van een bedrijf met een foodtruck kost ongeveer $ 40.000 tot $ 250.000. De kosten zijn afhankelijk van uw locatie en het type truck dat u krijgt. Gloednieuwe op maat gemaakte vrachtwagens bijvoorbeeld, zullen veel meer kosten dan tweedehands. Een low-end truck, b.v. kleiner, gebruikt, met niet veel design, kost ongeveer $ 45.000. Een middelgrote vrachtwagen heeft ongeveer $ 100.000. Een high-end truck die nieuwer is, is groter en heeft echt een geweldig ontwerp, het kan ongeveer $ 230.000 kosten.

De onderstaande tabel, gebaseerd op gegevens van mobile-cuisine.com, geeft u een ruwe schatting van de gespecificeerde kosten die gemoeid zijn met het starten van een foodtruckbedrijf.

Geraamde opstartkosten van Food Truck Business

Laag eindeMediumHigh-End
Eenmalige kosten
Een foodtruck kopen (leasekosten variëren)$5,000$25,000$125,000
Voertuiginspectie100300500
Retrofit / breng de vrachtwagen in code25,00040,00050,000
Generator1,5005,00010,000
Registreren / POS-systeem1501,2502,500
Verf1,0002,0003,000
Truck wrap2,5003,5005,000
Initiële voedselaankopen5001,2502,000
Gebruiksvoorwerpen, papieren & goederen5001,0003.5
Website ontwerp5003,5007,500
Eerste kantoorapparatuur & benodigdheden2005001,000
Eerste advertentie en PR5007501,000
Professionele, juridische en advieskosten5002,0005,000
Terugkerende opstartkosten
Payroll (voor 3-4 personeelsleden)$1,500$2,500$3,500
Commerciële keuken / huurcommissaris5001,5003,000
Apparatuur voor het verwerken van creditcards50150500
Brandstof250300400
Verzekering4,9504,9504,950
Opstartkosten die per locatie verschillen
Vergunningen en licenties$50$500$10,000
Totaal geschatte kosten$45,250$95,950$234,854

* De weergegeven prijzen zijn gebaseerd op een prijs van 1 week en de getoonde prijzen, afhankelijk van de locatie, worden geschat op 1 maand

Bron: mobile-cuisine.com

Financiering Opties voor Food Truck

Het is geweldig als u over alle kapitaalvereisten beschikt die u nodig hebt om uw bedrijf te starten, maar als u een lening bij een bank, familie of uw collega's moet afsluiten, zijn er veel opties. De beste opties voor u zullen afhangen van uw credit score en hoeveel u wilt lenen. Controleer uw credit score gratis met Nav.

Hier zijn enkele financieringsopties beschikbaar voor beginnende eigenaren van voedseltrucks.

  • verpachting - In plaats van een eigen truck te kopen, kunt u een gebruikte truck leasen met basisuitrusting. U betaalt een maandelijks bedrag om de truck te besturen, en sommige leaseovereenkomsten geven u de mogelijkheid om de truck aan het einde van de leaseperiode te kopen. U kunt bouwers van voedselvrachtwagens, zoals Prestige Food Trucks, bezoeken voor meer informatie over leasing. Lees meer over de voors en tegens van koop- of leaseapparatuur.
  • Uitrustingslening / financieringsprogramma - Sommige vrachtwagenverkopers of financiers van apparatuur geven u een lening om de truck te kopen.
  • Rollover voor zakelijke startups (ROBS) - Als u meer dan $ 50.000 op een pensioenrekening hebt, kunt u een ROBS instellen waarmee u de fondsen op uw pensioenrekening kunt gebruiken om uw bedrijf te financieren zonder vervroegde uitbetalingstraffen te betalen.
  • Microloan van SBA - Microkredieten zijn aanzienlijk kleiner dan conventionele zakelijke leningen, maar kunnen voldoende zijn om opstartkosten van voedselvrachtwagens te dekken. Bekijk het Microloan-programma van Small Business Administration voor leningen van minder dan $ 50.000.
  • Vind investeerders - Of het nu gaat om een ​​vriend of familielid, het vinden van investeerders voor uw foodtruckbedrijf vereist strategie. Bereid uw concept en een solide businessplan voor om beleggers te overtuigen om uw onderneming te financieren.
  • Crowdfunding - Opties zoals Kickstarter worden populair. Zet een campagne op Kickstarter en andere crowdfunding-websites. Wees creatief in het introduceren van uw bedrijfsidee en bied incentives om het publiek te verleiden om een ​​bijdrage te leveren.

Dit zijn slechts enkele van de opties - leer meer over de opstartfinancieringsopties voor uw foodtruck. Hoe u ook van plan bent om uw foodtruckbedrijven te financieren, u moet in kaart brengen hoe u uw geld wilt gebruiken, inclusief de aankoop van de truck, uitrusting, voedselingrediënten, salarissen en andere overheadkosten. Zorg ervoor dat uw financiële projecties bevatten hoeveel maandelijks bruto inkomen u moet nastreven om winst na kosten te maken.

Een van de beste manieren om startfinanciering te krijgen, is door te investeren in een ROBS met een ervaren leverancier als Guidant. Met een ROBS kunt u de winst maximaliseren door boetes of directe belastingverplichtingen te voorkomen. Dit is geen lening, maar in plaats daarvan is er een mogelijkheid om uw pensioenfondsen vroegtijdig aan te boren. Ontvang vandaag nog een gratis consult.

Bezoek Guidant

Foodtrucks kunnen kosten van $ 3.250 voor een tweedehandswagen tot wel $ 180.000 voor een nieuwe truck. Deze prijs omvat de kosten van retrofitten en wikkelen en houdt rekening met verschillende truckafmetingen.

We zijn erachter gekomen dat de meest voorkomende adviezen die eigenaren van huidige foodtrucks geven, zijn dat investeren in een goede foodtruck vanaf het begin uw risico van kosten en verlies later minimaliseert als gevolg van voortdurende reparaties.

Doe uw due diligence en zorg ervoor dat uw truck is uitgerust met apparatuur die voldoet aan de code, waaronder:

  • Koelkasten en ovens werken naar behoren
  • Heet en koud water zijn beschikbaar met voldoende druk
  • Brandblussers en EHBO-kits beschikbaar aan boord
  • Reinigingsmaterialen hebben een goede opslag voor voedselproducten.

Probeer op zoek te gaan naar een lokale bouwer voor het maken van food trucks, zodat u er eenvoudig voor kunt zorgen dat aan al uw specificaties wordt voldaan. Als u een tweedehands foodtruck koopt, kijk dan op food truck-themed websites zoals Food Truck Empire en Prestige Food Trucks voor pagina's over het kopen en verkopen van voertuigen. Mobile-Cuisine biedt ook een lijst met bouwers van voedselvrachtwagens overal in de VS om u te helpen aan de slag te gaan met uw zoekopdracht.

Kopen versus Leasing van uw Food Truck

Tenzij u genoeg geld heeft om uw vrachtwagen direct te kopen, moet u ervoor kiezen om de vrachtwagen te krijgen door te leasen of met een lening.

Hier zijn enkele voordelen van elk:

Voordelen kopenLeasing voordelen
  • U kunt afschrijving afschrijven
  • Noodzaak om meer vooraf te financieren
  • Beter als u van plan bent om meer mijlen te rijden vanwege lease-kilometers
  • Beter als u van plan bent de truck heel lang te gebruiken
  • Vrij om te wijzigen zoals je wilt
  • Minder om vooraf te financieren
  • Meestal betere onderhoudsplannen
  • Veel huurcontracten bieden de mogelijkheid om aan het einde te kopen, soms voor een nominaal bedrag van $ 1
  • Beter voor lage jaarlijkse mijlen
  • U kunt een percentage van de lease die aan zakelijk rijden wordt besteed, aftrekken
  • Lagere omzetbelasting

Of u nu koopt of least, uw vrachtwagen moet voldoende laadruimte en breedte hebben voor uw operationele behoeften. Zorg er ook voor dat uw truck de vraag van uw apparatuur naar elektriciteit aankan. Zorg voor een betrouwbare generator in stand-by om te voorkomen dat u omzet verliest door stroomuitval. Ten slotte is het een bonus als ten minste één persoon in uw team een ​​goede monteur is voor het geval uw truck defect raakt.

Wendy Cross van WOW! Food Truck zegt:

"Ik wou dat iemand me had gezegd dat ik niet moest bezuinigen als ik de vrachtwagen kocht. Ik wou dat ik een nieuwere vrachtwagen had gekregen. We hadden zoveel reparaties het eerste jaar dat we in bedrijf waren. We moesten de motor, transmissie, alle banden, enz. Vervangen ... als ik net dat geld had genomen en een betere truck had gekocht, dan zouden we in de eerste plaats veel beter af zijn geweest. "

Verzekering

Hier zijn de vier soorten verzekeringen die u moet combineren voor volledige dekking van de voedseltransportverzekering en de geschatte kosten.

Geschatte jaarlijkse kosten
Algemene aansprakelijkheid$550
Beleid van bedrijfseigenaars$750
Commercieel Auto$1,750
Werkvergoeding$1,900
Totaal$4,950

Hier zijn enkele van de factoren die van invloed kunnen zijn op uw verzekeringskosten:

  • Uw individuele dekkingslimieten
  • Type voedselvrachtwagen / wagen
  • De staat en stad waar u zakendoet
  • De waarde en het type persoonlijke bedrijfsobjecten die u moet verzekeren
  • Hoeveel verschillende locaties en evenementen u elk jaar bezoekt
  • Als uw apparatuur voldoet aan de kookstandaarden van UL 300
  • Uw uren / dagen van gebruik
  • Als je zaken doet, is het seizoensgebonden
  • Hoeveel apparatuur is permanent geïnstalleerd en verplaatst in uw vrachtwagen naar verschillende evenementen

Naast een aansprakelijkheidsverzekering heeft u een standaard autoverzekering nodig. Dat loopt over het algemeen ongeveer $ 2400 per jaar, maar zal variëren per staat en het soort dekking dat u krijgt.

Als u de exacte kosten van het verzekeren van uw foodtruckbedrijf wilt weten, krijgt u een gratis offerte van Insurance321. Hun experts kunnen u helpen bij het plannen van de dekking die uw bedrijf nodig heeft, terwijl u op budget blijft. Ze kunnen u kosteloos een gepersonaliseerde offerte op dezelfde dag bezorgen.

Ga naar Insurance321

Outfit je truck

Naast dingen die bij je truck horen, zoals een grill, zijn er een paar andere dingen die je moet uitrusten. Wat u nodig heeft, hangt af van uw concept, maar een paar veel voorkomende dingen zijn onder meer:

  • A Good Generator (s). Je wilt jezelf niet stikken met dampen, dus je generator moet betrouwbaar zijn en draagbaar, zodat je hem weg kunt plaatsen van de truck en diners.
  • Een kassasysteem. Eén ding dat een krimp in de winstgevendheid van uw foodtruck kan brengen, is klanten vertellen dat u alleen contant geld accepteert. Daarom zou een van de belangrijkste investeringen een POS-systeem moeten zijn. Vierkant is een goede optie, omdat u en uw personeel hiermee creditcardbetalingen kunnen doen met slechts een smartphone of tablet. U kunt klanten zelfs online bestellingen laten plaatsen en hun eten vers en klaar laten maken wanneer ze aankomen. Door creditcards te accepteren, vermindert u ook het risico op diefstal door minder geld in uw truck te laten. Start een Square-account en ontvang vandaag nog een gratis kaartlezer.
  • Benodigde reinigingsproducten. Je gaat veel schoonmaken als je een foodtruck hebt.

Licenties en vergunningen voor voedselvrachtwagens kosten tussen $ 100 - $ 500, afhankelijk van uw locatie.

Er zijn ten minste twee soorten licenties / vergunningen die u nodig heeft om uw foodtruckbedrijf op weg te helpen. Een daarvan is de bedrijfslicentie en de andere is uw vergunningen voor de voedselvoorziening. Een voorbeeld is Californië dat naast een bedrijfslicentie het volgende vereist:

  • Mobile Food Facility Permit
  • Gezondheidsvergunning
  • Voedselveiligheidscertificering
  • Food Handler-vergunning voor werknemers
  • Werkvergoeding
  • Zakelijke verzekeringen

Vergeet voor uw bedrijfslicentie niet om een ​​DBA-certificaat (zakendoen als) te behalen als u zaken doet met de naam van uw foodtruck. Afhankelijk van uw land, moet u mogelijk ook worden gevraagd om uw bedrijf te registreren en belastingaanvragen in te dienen en ervoor te zorgen dat u een werkgeversidentificatienummer (EIN) krijgt als u werknemers in dienst neemt. U zult ook uw motorvoertuigafdeling moeten bezoeken voor een correcte voertuigregistratie.

Verschillende steden hebben verschillende richtlijnen als het gaat om het verstrekken van voedselservicelicenties, dus de beste benadering is om online te gaan en contact op te nemen met uw lokale overheid (met name uw lokale gezondheidsafdeling) om alle benodigde informatie te krijgen over vereisten die u nodig hebt.

Over het algemeen zal uw vrachtwagen, uw keuken aan boord, uw voedsel en uw manier van werken onder inspectie gaan. Zorg ervoor dat uw truck is uitgerust met een gemakkelijk afwasbaar oppervlak en de volgende gezondheidsnormen, waaronder gootstenen, watervoorziening en voedselopslag.

Parkeervergunningen en -voorschriften

Foodtrucks kunnen niet zomaar ergens parkeren waar een regulier voertuig kan. Er zijn een aantal voorschriften die variëren tussen steden, waardoor parkeermogelijkheden worden beperkt, zoals de toegestane tijd voor parkeerplaatsen en de afstand tot bepaalde instellingen, met name badkamers en restaurants.

Bovendien kunnen buurtverenigingen en lokale gezondheidsafdelingen u verplichten om te voldoen aan hun eigen richtlijnen, dus het is raadzaam om zoveel onderzoek uit te voeren als u nodig heeft voordat u uw voedseltransportactiviteiten start.

Hier zijn enkele tips om ervoor te zorgen dat uw foodtruck op de juiste plaats wordt geparkeerd:

  • Vraag uw districtskoerier naar een lijst met plaatsen waar parkeren niet is toegestaan
  • Neem contact op met uw lokale afdeling voor motorvoertuigen voor minder bekende parkeerbeperkingen
  • Bereid je voor om te betalen voor parkeermeters
  • Verwachten te betalen voor een eigen parkeerplaats voor 's nachts parkeren veiligheid

Een commissaris beveiligen

Eigenaars van levensmiddelenwagens zijn verplicht door de nationale gezondheidsinstanties om commerciële keukens te gebruiken om hun voedsel te bereiden. Onderzoek online of vraag uw plaatselijke foodtruckgemeenschap om hun aanbevelingen, want deze stap kan een uitdaging zijn om zelf te voltooien. Dit kunnen horecakeukens zijn of keukens van keukens en restaurants waar u voedsel kunt bereiden en vullen, uw vrachtwagen kunt wassen en vies water kunt dumpen.

Zodra u het concept van uw foodtruck en uw truck hebt, hebt u een logo en een ontwerp voor een foodtruck wrap nodig dat past bij uw merk. Onderzoek de markt voor inspiratie. Houd er rekening mee dat voordat uw eten wordt geproefd, uw truck het eerste is dat ze als eerste opmerken. Zorg er dus voor dat uw truckontwerp uw merk weerspiegelt, memorabel is en de beste eerste indruk achterlaat bij uw klanten.

Tenzij u eigen ontwerpvaardigheden bezit, zijn er twee hoofdopties:

  1. Huur een professionele ontwerper in - Een professionele ontwerper rekent ongeveer $ 500 aan voor een basisontwerp voor het verpakken van voedselvrachtwagens. Als je eenmaal een idee in gedachten hebt, zoek dan een ontwerpprofessional om je kunstwerk te ontwikkelen. Vraag rond en krijg aanbevelingen. Besteed tijd aan het ontmoeten van meerdere ontwerpers en vraag om een ​​portfolio. Dit geeft je ook een idee van hoe goed jullie kunnen communiceren. Wanneer u uiteindelijk uw keuze hebt gemaakt, zorgt u ervoor dat u op dezelfde pagina staat als op uw merk en wat u wilt dat uw logo en vrachtwagenontwerp vertegenwoordigt. Stel uw doelstellingen en verwachtingen in, stel een deadline vast en ga akkoord met het project.
  2. Probeer een freelance ontwerpsite - U kunt ook 99Designs bezoeken om te beginnen met het ontwerpen van uw logo en ontwerp voor een foodtruck. Prijzen beginnen bij $ 299. Amateur- en professionele ontwerpers zullen strijden voor uw bedrijf en u kunt de beste ontwerpen kiezen.

Als je eenmaal een ontwerper hebt gevonden en een logo en een wrap-ontwerp hebt, zijn er nog een paar dingen die je moet beslissen:

  • Type verf - Vinylwraps zijn het populairste materiaal voor het inpakken van foodtrucks omdat het eenvoudiger is om fijnere, gedetailleerde ontwerpen te krijgen. Een stevige verflaag en vinylstickers bovenop die zijn echter meer kosteneffectief.
  • Maak het gemakkelijk om te lezen op de weg - Uw foodtruck, als een mobiel bedrijfsconcept, zal niet alleen stilstaand gezien worden. Het kan worden gezien in stadsstraten en snelwegen, en u wilt dat mensen weten wie u bent en wat u verkoopt. Zorg ervoor dat het lettertype groot genoeg is en de kleuren helder en contrastrijk genoeg zijn om op een afstand te worden bekeken.
  • Koppel het ontwerp aan uw producten - Uw producten moeten uw logo 'inpassen' en inpakken. Als u bijvoorbeeld cupcakes of ijs verkoopt, passen pastelkleuren mogelijk beter bij elkaar. Heldere kleuren werken daarentegen goed voor een taco- of pizza-foodtruck.
  • Bonusmateriaal - Foodtrucks moeten voedsel verkopen in alle weersomstandigheden en omstandigheden. Overweeg uw klanten comfortabeler te maken door wat schaduw te bieden met luifels of ingebouwde ventilatoren (zomer) en verwarmingen (voor de winter).

Bekijk de video: Zo start je in 10 stappen je bedrijf! KVK (Oktober 2019).

Loading...